DRŽAVNO PRVENSTVO VSEH SEKCIJ PLESNE ZVEZE SLOVENIJE, Medvode
HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
19. mesto, Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
22. mesto, Tjaša Oštir, mentorica: Jerneja Rožman
HIP HOP – DUO – MLADINCI
FINALE, 6. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
30. mesto, Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica: Jerneja Rožman
HIP HOP - DUO – ČLANI
22. mesto, Svetina Mojca in Bortek Simona, trenerka: Simona Bortek
HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
13. mesto, mala skupina 1, URBAN CHICKS, trener: Samo Marinč; plesalke: Nane Bedek, Amadee Konc, Hane Lopatič, Vanje Maurano, Ule Oštir, Alje Poldan in Hane Vrhovšek
22. mesto, mala skupina 2, 7 SUPERSTARS, trenerka: Jerneja Rožman; plesalke: Ana Bucalo, Tara Dominika Les, Deja Gabron, Tinkara Kozole, Paula Malus, Karin Šuler in Lita Ana Uršič
HIP HOP – FORMACIJA – MLADINCI
FINALE, 7. mesto, DREAM BIG TEAM, trener: Samo Marinč; plesalke: Ema Arnšek, Nana Bedek, Ana Bucalo, Tara Dominika Les, Deja Gabron, Nika Jerončič, Amadea Konc, Tinkara Kozole, Hana Lopatič, Paula Malus, Vanja Maurano, Lea Motoh, Tjaša Oštir, Ula Oštir, Lana Pezdirc, Alja Poldan, Laura Pucelj, Zala Roguljič, Živa Strgar, Karin Šuler, Hana Urek, Lita Ana Uršič, Hana Vrhovšek, Tjaša Zupanc.
EVROPSKO PRVENSTVO V HIP HOP-u, ELECTRIC BOOGIE-u in BREAK DANCE-u, Ostrava, Češka
34. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
DRŽAVNO PLESNO SREČANJE - FESTIVAL PLESNE USTVARJALNOSTI MLADIH ŽIVA 2016, JSKD Ljubljana
Španski borci, Ljubljana
ZLATO PRIZNANJE
NEUSTAVLJIVOST
Ustvarjanje in ples:
Vernoka Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Eni Vesović
PIKA MIGA 2016, 13. mini festival otroških plesnih skupin, Kulturni dom Velenje
ZLATO PRIZNANJE
Sodobni ples 2a, koreografinja: Sara Levičar
Plešejo: Lija Čurič, Inja Dea Golob, Mia Jurman, Lana Krošelj, Lana Kurajić, Lea Lipar, Anja Pečar, Kaja Plevanč, Melani Povh, Mateja Slakonja, Vita Smrekar, Laura Vučanjk
REGIJSKA REVIJA PLESNIH SKUPIN DOLENJSKE, BELE KRAJINE IN POSAVJA PLEŠEM.SI, JSKD OI Krško, Kulturni dom Krško
SREBRNO PRIZNANJE
POZABLJENE LUTKE, Sodobni ples 1 B, mentorica in koreografinja: Sara Levičar
PUSTOLOVŠČINA, Sodobni ples 2, mentorica in koreografinja: Eni Vesović
24. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS-1 – PLESNA MINIATURA 2015, JSKD
Center kulture Španski borci v Ljubljani
Skupina A2
ZLATO PRIZNANJE
ŽIVLJENJE VODNE KAPLJICE
Avtorski ples: Timotej Hribar
Mentorica: Rosana Horvat
SREBRNO PRIZNANJE
NEUSTAVLJIVOST
Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Eni Vesović
Skupina B
SREBRNO PRIZNANJE
RABIM
Ustvarjanje in ples:
Aneja Ljubić, Sabina Rožac in Ajda Španring
Mentorica: Eni Vesović
UNESCOV PLES, Gimnazija Brežice
Hip hop mala skupina članice, koreografinja: Anja Baškovč
Alter Ego, koreograf: Samo Marinč
POVEJ NAPREJ, zimska produkcija PD Imani, Dom kulture Brežice
Plesalci PD Imani:
Sodobni ples 1a, Sodobni ples 1b, Sodobni ples 2, Sodobni ples 3, Ka' Bavidas Pelera, Balet, Hip hop pionirji začetna, Hip hop pionirji nadaljevalna, Hip hop mladinci nadaljevalna, Hip hop mala skupina 1, Hip hop mala skupina 2, Hip hop solo/duo, Hip hop velika formacija, Hip hop odrasli, Alter Ego
Koreografi: Sara Levičar, Eni Vesović, Samuel Samuel, Jerneja Rožman, Simona Bortek, Samo Marinč
SREČANJE SKUPIN ZA HISTORIČNE PLESE, JSKD RS, Škofja Loka
PS Celestina, mentorica Hedvika Lopatič
Prihod MIKLAVŽA, restavracija Štefanič Brežice, Robert Grubeša s.p.
Sodobni ples 1b, koreografinja: Rosana Horvat
Hip hop pionirji začetna, koreografinja: Tjaša Žveglič
Nastop na NOVOLETNI ZABAVI Vrtca Mavrica Brežice, Bizeljsko
Hip hop mala skupina članice, koreografinja: Anja Baškovč
HIP HOP WORKSHOP Z MONIKO VESELČIČ IN MR. REBELS-OM, Dvorana Savice Zorko, organizator: PD Imani
DRŽAVNO PLESNO SREČANJE - FESTIVAL PLESNE USTVARJALNOSTI MLADIH ŽIVA 2016, JSKD Ljubljana
Španski borci, Ljubljana
ZLATO PRIZNANJE
NEUSTAVLJIVOST
Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Eni Vesović
Stati'n Obstati Fest, Društvo ZVEŠ, Ljubljana
Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Rosana Horvat
SKUPNA SLIKARSKA RAZSTAVA POSAVSKIH LIKOVNIKOV, SAVE ŠUMENJE, Društvo likovnikov Brežice, avla večnamenske športne dvorane Brežice
Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica: Jerneja Rožman
ZAČARANA PRAVLJICA, 2. ponovitev kratke plesne predstave, Podjetniško – obrtni in kmetijski sejem, POK 2016 BREŽICE, Večnamenska športna dvorana Brežice
Sodobni ples 2a, mentorica: Sara Levičar
Plešejo: Anja Pečar, Kaja Plevanič, Vita Smrekar, Mia Jurman, Lea Lipar, Laura Volčanjk, Mateja Slakonja, Inja Dea Golob, Lana Krošelj, Melani Povh, Lija Čurič, Lana Kurajić
Avtorice pravljice: plesalke z mentorico
PIKA MIGA 2016, 13. mini festival otroških plesnih skupin, Kulturni dom Velenje
ZLATO PRIZNANJE
Sodobni ples 2a, koreografinja: Sara Levičar
Plešejo: Lija Čurič, Inja Dea Golob, Mia Jurman, Lana Krošelj, Lana Kurajić, Lea Lipar, Anja Pečar, Kaja Plevanč, Melani Povh, Mateja Slakonja, Vita Smrekar, Laura Vučanjk
17. SREDNJEVEŠKI DAN V LJUBLJANI TER FESTIVAL SREDNJEVEŠKE IN RENESANČNE GLASBE 2015, Mini teater Ljubljana
Center stare Ljubljane
PS Celestina, mentorica: Hedvika Lopatič
Evropski teden mobilnosti – Dan brez avtomobila, Občina Brežice
Mestno jedro Brežic
Plesne delavnice pod vodstvom učiteljic Nastje Rajkovič in Sanje Spirić
Pihalni orkester Krško v risankah, 10. ponovitev koncerta v soorganizaciji POK in PD Imani, Kulturni dom Krško, za izven
Lepotica in zver,
Pocahontas
Plesna skupina Alter Ego, koreograf: Samo Marinč
Ledeno kraljestvo,
Levji kralj
Plesna skupina Sodobni ples 3, koreograf: Samuel Samuel
Notredamski zvonar,
Aladdin
Plesna skupina Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Eni Vesović
Pihalni orkester Krško v risankah, 9. ponovitev koncerta v soorganizaciji POK in PD Imani, Kulturni dom Krško, en koncert za šole:
Lepotica in zver,
Pocahontas
Plesna skupina Alter Ego, koreograf: Samo Marinč
Ledeno kraljestvo,
Levji kralj
Plesna skupina Sodobni ples 3, koreograf: Samuel Samuel
Notredamski zvonar,
Aladdin
Plesna skupina Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Eni Vesović
Pihalni orkester Krško v risankah, 7. in 8. ponovitev koncerta v soorganizaciji POK in PD Imani, Kulturni dom Krško, dva koncerta za šole:
Lepotica in zver,
Pocahontas
Plesna skupina Alter Ego, koreograf: Samo Marinč
Ledeno kraljestvo,
Levji kralj
Plesna skupina Sodobni ples 3, koreograf: Samuel Samuel
Notredamski zvonar,
Aladdin
Plesna skupina Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Eni Vesović
DRŽAVNO PRVENSTVO VSEH SEKCIJ PLESNE ZVEZE SLOVENIJE, Medvode
HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
19. mesto, Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
22. mesto, Tjaša Oštir, mentorica: Jerneja Rožman
HIP HOP – DUO – MLADINCI
FINALE, 6. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
30. mesto, Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica: Jerneja Rožman
HIP HOP - DUO – ČLANI
22. mesto, Svetina Mojca in Bortek Simona, trenerka: Simona Bortek
HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
13. mesto, mala skupina 1, URBAN CHICKS, trener: Samo Marinč; plesalke: Nane Bedek, Amadee Konc, Hane Lopatič, Vanje Maurano, Ule Oštir, Alje Poldan in Hane Vrhovšek
22. mesto, mala skupina 2, 7 SUPERSTARS, trenerka: Jerneja Rožman; plesalke: Ana Bucalo, Tara Dominika Les, Deja Gabron, Tinkara Kozole, Paula Malus, Karin Šuler in Lita Ana Uršič
HIP HOP – FORMACIJA – MLADINCI
FINALE, 7. mesto, DREAM BIG TEAM, trener: Samo Marinč; plesalke: Ema Arnšek, Nana Bedek, Ana Bucalo, Tara Dominika Les, Deja Gabron, Nika Jerončič, Amadea Konc, Tinkara Kozole, Hana Lopatič, Paula Malus, Vanja Maurano, Lea Motoh, Tjaša Oštir, Ula Oštir, Lana Pezdirc, Alja Poldan, Laura Pucelj, Zala Roguljič, Živa Strgar, Karin Šuler, Hana Urek, Lita Ana Uršič, Hana Vrhovšek, Tjaša Zupanc.
MAVRIČNO POLETJE, letna produkcija PD Imani, PD Imani, telovadnica Gimnazije Brežice
Plesna pripravnica 1, 2 Vrtec Mavrica Brežice in 3 Vrtec Najdihojca Dobova, Sodobni ples 1a, 1b, 2, 3, Ka' Bavidas Pelera, Balet, Sodobni ples džez odrasli, Hip hop pionirji začetna, nadaljevalna, mladinci nadaljevalna, Alter Ego, Hip hop tekmovalci solo, duo, dve mali skupini in formacija, PS Celestina
in gostje:
Fantovska skupina -Oddelek za sodobni ples GŠ Krško
Koreografi: Rosana Horvat, Jerneja Rožman, Sara Levičar, Hedvika Lopatič, Simona Bortek, Eni Vesović, Samuel Samuel, Samo Marinč in gostujoča koreografinja Katarina Gregorič.
4 ELEMENTI, Plesna šola About Dance Trieste, Slovensko Stalno Gledališče, Trst, Italija
Tekmovalna HIP HOP FORMACIJA, trener: Samo Marinč
EVROPSKO PRVENSTVO V HIP HOP-u, ELECTRIC BOOGIE-u in BREAK DANCE-u, Ostrava, Češka
34. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
SLOVENIAN INCOMING WORKSHOP 2016, Slovenska turistična zveza, Terme Čatež d.d., Termalna riviera
Tekmovalki HIP HOP DUO, Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica: Jerneja Rožman
LIKOVNE IGRARIJE, razstava mladih likovnih ustvarjalcev, JSKD OI Brežice
ŽIVLJENJE VODNE KAPLJICE
Avtorski ples: Timotej Hribar
Mentorica: Rosana Horvat
NEUSTAVLJIVOST
Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Eni Vesović
REGIJSKA REVIJA PLESNIH SKUPIN DOLENJSKE, BELE KRAJINE IN POSAVJA PLEŠEM.SI, JSKD OI Krško, Kulturni dom Krško
SREBRNO PRIZNANJE
POZABLJENE LUTKE, Sodobni ples 1 B, mentorica in koreografinja: Sara Levičar
PUSTOLOVŠČINA, Sodobni ples 2, mentorica in koreografinja: Eni Vesović
NAKUP POD ZVEZDAMI, Občina Krško in Center za podjetništvo in turizem Krško
MODNA REVIJA ALKIMIJA, Inštitut za svobodo oblačenja Brestanica, staro mestno jedro
Alter Ego, koreografija: Samo Marinč
Ka' Bavidas Pelera, plesalki Sanja Spirić in Špela Krznarič, koreografinja: Eni Vesović
HIP HOP OPEN CLASS Z ANJO BAŠKOVČ, Brežice, Dvorana Savice Zorko, organizator: PD Imani
PLES (je) … , zaključna produkcija Oddelka za sodobni ples GŠ Krško, Kulturni dom Krško
Hip hop mladinci nadaljevalna, POLETNI HIP HOP, koreografinja: Jerneja Rožman
ZAČARANA PRAVLJICA, premiera kratke plesne predstave, Mladinski center Brežice
Sodobni ples 1b, mentorica: Sara Levičar
Plešejo: Anja Pečar, Kaja Plevanič, Vita Smrekar, Mia Jurman, Lea Lipar, Laura Volčanjk, Mateja Slakonja, Inja Dea Golob, Lana Krošelj, Melani Povh, Lija Čurič, Lana Kurajić
Avtorice pravljice: plesalke z mentorico
5. MEDNARODNI ZADARSKI PLESNI FESTIVAL, Kazalište lutaka Zadar, Plesna udruga Gesta, Hrvaška
Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Eni Vesović
HIP HOP – DUO - MLADINCI
7. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
20.mesto, Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica: Jerneja Rožman
HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
39. mesto, Tjaša Oštir, mentorica: Jerneja Rožman
53. mesto, Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
12.mesto, mala skupina 2, 7 SUPERSTARS, trenerka: Jerneja Rožman
15.mesto, mala skupina 1, URBAN CHICKS, trener: Samo Marinč
HIP HOP - DUO – ČLANI
19. mesto, Svetina Mojca in Bortek Simona, trenerka: Simona Bortek
ZAČARANA PRAVLJICA, predpremiera kratke plesne predstave, Dvorana Savice Zorko Knjižnica Brežice
Sodobni ples 1b, mentorica: Sara Levičar
Plešejo: Anja Pečar, Kaja Plevanič, Vita Smrekar, Mia Jurman, Lea Lipar, Laura Volčanjk, Mateja Slakonja, Inja Dea Golob, Lana Krošelj, Melani Povh, Lija Čurič, Lana Kurajić
Avtorice pravljice: plesalke z mentorico
MAJHNE DLANI PRIČARAJO VELIKE STVARI…, 12. zaključna prireditev Vrtca Mavrica Brežice, Avla vrtca
Plesna pripravnica 1, koreografinja: Sara Levičar
Plesna pripravnica 2, koreografinja: Sara Levičar
70. OBLETNICA ORGANIZIRANE PREDŠOLSKE VZGOJE V BREŽICAH, Vrtec Mavrica Brežice
Plesna pripravnica 1, koreografinja: Sara Levičar
Plesna pripravnica 2, koreografinja: Sara Levičar
Modna revija ALKIMIJA, Inštitut za svobodo oblačenja Brestanica, Dvorana v parku v Krškem
Alter Ego, koreografija: Samo Marinč
Ka' Bavidas Pelera, plesalki Sanja Spirić in Špela Krznarič, koreografinja: Eni Vesović
Pokalni turnir v MTP, Plesni klub Lukec Krško, Brežice
HIP HOP – DUO - MLADINCI
8. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
27. mesto, Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica: Jerneja Rožman
HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
25. mesto, Tjaša Oštir, mentorica: Jerneja Rožman
43. mesto, Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
12. mesto, Mala skupina 1, trener: Samo Marinč
17. mesto, Mala skupina 2, trenerka: Jerneja Rožman
HIP HOP - DUO – ČLANI
15. mesto, Svetina Mojca in Bortek Simona, trenerka: Simona Bortek
1. SamoPles Fest, plesni festival v Samoboru
POZABLJENE LUTKE, Sodobni ples 1b, koreografinja: Sara Levičar
24. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS-1 – PLESNA MINIATURA 2016, JSKD Ljubljana
Center kulture Španski borci v Ljubljana
Skupina A2
ZLATO PRIZNANJE
ŽIVLJENJE VODNE KAPLJICE
Avtorski ples: Timotej Hribar
Mentorica: Rosana Horvat
SREBRNO PRIZNANJE
NEUSTAVLJIVOST
Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Eni Vesović
Skupina B
SREBRNO PRIZNANJE
RABIM
Ustvarjanje in ples:
Aneja Ljubić, Sabina Rožac in Ajda Španring
Mentorica: Eni Vesović
Snemanje oglasnega videa v Viteški dvorani Posavskega muzeja Brežice
Plesna skupina Celestina, plesalki Anja Hasičić in Nera Božin
Pokalni turnir SLO v MTP, Plesni klub Bolero Ljubljana, Ljubljana
HIP HOP – DUO - MLADINCI
5. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
HIP HOP – MALA SKUPINA - MLADINCI
10.mesto, mala skupina 1, trener: Samo Marinč
12. mesto mala skupina 2, trenerka: Jerneja Rožman
HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
21. mesto, Tjaša Oštir, mentorica: Jerneja Rožman
47. mesto, Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
Predizbor za 24. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1 – Plesna miniatura 2016, JSKD Ljubljana, Srednja vzgojiteljska šola in gimnazija Ljubljana
Skupina A2
KROG NARAVE
Avtorski ples: Nika Ozimc
Mentorica: Eni Vesović
ZDRSLJAJ
Avtorski ples: Ana Radić
Mentorica: Eni Vesović
PREOBRAZBA
Avtorski ples: Zala Mucko
Mentorica: Eni Vesovi
NEUSTAVLJIVOST
Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Eni Vesović
ŽIVLJENJE VODNE KAPLJICE
Avtorski ples: Timotej Hribar
Mentorica: Rosana Horvat
13. območna revija plesnih skupin V PLESNEM VRTINCU, JSKD OI Brežice, Dom kulture Brežice
POD VODNO GLADINO, Sodobni ples 1A, mentorica in koreografinja: Sara Levičar
POZABLJENE LUTKE, Sodobni ples 1 B, mentorica in koreografinja: Sara Levičar
PUSTOLOVŠČINA, Sodobni ples 2, mentorica in koreografinja: Eni Vesović
MANIPULACIJE, Sodobni ples 3, mentor in koreograf: Samuel Samuel
KORAK ZA KORAKOM, Ka' Bavidas Pelera, mentorica in koreografinja: Eni Vesović
FOTOGRAFSKA RAZMIŠLJANA, razstava fotografij – izbor del 14. območnega razpisa, Društvo ljubiteljev fotografije Krško in JSKD OI Brežice, Dvorana v parku v Krškem
NEUSTAVLJIVOST, ustvarjanje in ples: Ema Zevnik in Veronika Strnad
MLADI KOREOGRAFI 2016, Vrtec Mavrica Brežice, PD Imani
Predstavitev miniatur plesalcev PD Imani za 24. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1 – PLESNA MINIATURA 2016
KROG NARAVE
Avtorski ples: Nika Ozimc
Mentorica: Eni Vesović
ZDRSLJAJ
Avtorski ples: Ana Radić
Mentorica: Eni Vesović
PREOBRAZBA
Avtorski ples: Zala Mucko
Mentorica: Eni Vesovi
NEUSTAVLJIVOST
Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Eni Vesović
RABIM
Ustvarjanje in ples:
Aneja Ljubić, Sabina Rožac in Ajda Španring
Mentorica: Eni Vesović
Hip hop solo in duo plesalke so s plesom razveselile bolnike na Otroškem oddelku Splošne bolnišnice Brežice, organizator: Vrtec Mavrica Brežice
Tekmovalna HIP HOP SOLO, Tjaša Oštir, mentorica Jerneja Rožman
Tekmovalna HIP HOP SOLO, Tjaša Zupanc, mentorica Jerneja Rožman
Tekmovalna Hip hop duo, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica Jerneja Rožman
Tekmovalna Hip hop duo, Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica Jerneja Rožman
Animacija otrok na pustni torek v dvorani Doma kulture Dobova, Rubi Rudi
Animatorka učiteljica Simona Bortek
Pokalni turnir SLO v MTP, Plesni klub Urška Ljubljana, Kranj
HIP HOP – SOLO ŽENSKE – MLADINCI
37. mesto, Tjaša Oštir, mentorica: Jerneja Rožman
46. mesto, Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
HIP HOP – DUO – MLADINCI
12. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
27. mesto, Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica Jerneja Rožman
SLAVNOSTNA PRIREDITEV V POČASTITEV SLOVENSKEGA KULTURNEGA PRAZNIKA, ZKD BREŽICE IN JSKD Območna izpostava Brežice, Dom kulture Brežice
Priznanje Zveze kulturnih društev Brežice za leto 2015 je prejela naša učiteljica Sara Levičar.
PRIZNANJE ZKD Brežice je zahvala za najmanj petletno redno in odgovorno delo v ljubiteljski kulturi, za kvalitetne, uspešne in zanimive dosežke, pomembne za nadaljnji razvoj ljubiteljstva in kot spodbuda za nadaljnje delo.
INTENZIVNE PRIPRAVE ZA TEKMOVALCE SEKCIJ HIP HOP IN SODOBNI PLES, PD Imani
Gorenje pri Zrečah
Zimska produkcija plesnih pripravnic ZA DEVETIMI GORAMI, PD Imani, Dom kulture Brežice
Plesna pripravnica 1 in Plesna pripravnica 2 iz Vrtca Mavrica Brežice, koreografinja: Sara Levičar
Plesna pripravnica 3 iz Vrtca Najdihojca Dobova, koreografinja: Simona Borte
Gostje:
Sodobni ples 1a in Sodobni ples 1b, koreografinja: Sara Levičar
Hip hop pionirji začetna, koreografinja: Simona Bortek